Wypadek-Przypadek.pl

Twoja strona o bezpieczeństwie na drodze i nie tylko…

Potrącenie pieszego na pasach w Brodnicy

22-letni brodniczanin z ciężkimi obrażeniami ciała, został przewieziony do brodnickiego szpitala, po tym, jak znajdując się na przejściu dla pieszych, został potrącony przez samochód.  Kobieta, która kierowała renault, była trzeźwa. Brodniccy śledczy szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj (15.09.) po godzinie 19.00, dyżurny brodnickiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w Brodnicy przy ul. 18-Stycznia.  Jak się okazało, po dojechaniu na miejsce zdarzenia patrolu policjantów, na przejściu dla pieszych renault potrąciło 22-letniego brodniczanina. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała  został przetransportowany do szpitala. Kobieta, która kierowała samochodem była trzeźwa policjanci zabezpieczyli pojazd biorący udział w zdarzeniu, do dalszych czynności.  Brodniccy śledczy szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KWP w Bydgoszczy

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>